Hakkımızda

2009 yılında kurulan firmamız, 2017 yılında Marka Dağıtım Dış Ticaret Ve Pazarlama adı altında yeniden yapılanmıştır.

Marka Dağıtım Dış ticaret özellikle Gıda ve Palet streci ,Koli bandı, Aluminyum folyo ve kozmetik alanlarında üretici firmaların; Almanya, Avusturya, Fransa, İngiltere ve Hollanda gibi ülkelere ,yabancı birçok kuruluşa ve özel şirketlere ürünlerini pazarlamaktadır.

Birçok kuruluşça en yüksek notu alarak, kaliteden ödün vermediğimiz ürünlerimizi pazarlıyoruz. Yıllık olarak pazarlama kapasitemizi her geçen yıl arttırarak dünyanın birçok yerine yaptığımız ihracatla büyüyoruz.

Misyonumuz

Firmamız, endüstriyel alanlarda üretilmiş, yurtiçi ve yurtdışındaki birçok ülkeye yaptığı ihracat ve pazarlamada lider bir kuruluş olarak pek çok yönden sektöre örnek olup sürekli gelişimini sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Müşteri, çalışan ve hissedar beklentilerini aşan, uluslararası büyümeyi artırarak sürdüren, küresel kültüre sahip bir şirket olmak.Paydaşlarımıza değer yaratmak için, Müşterilerimizin kalite, hizmet seviyesi, inovasyon ve fiyatın doğru bileşimini sunarak tercih ettikleri tedarikçi olmak.Çalışanlarımız için modern ve güvenli bir çalışma ortamı yaratarak işimizin her boyutunda operasyonel mükemmelliğe ulaşmaya çalışarak faaliyetlerimizle markalarımızı güçlendirmek.

X